Leden 2006

Životopis

31. ledna 2006 v 21:46 | Alča |  Džína
ZDRAVÍM VŠECHNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Narodila jsem se ve středu 03. 04. 2002. Moje matka se jmenuje Diana (nar. 4. 7. 1992) a otec Vašek ( nar. 30. 8. 1989) . Mý rodiče jsou čistokrevní tarpani a pocházejí z Mongolska, kde byli odchyceni a převezeni do Čech. Pár let působili jako provozáci. Vozili v cirkusu Berousek a pak na pouti ve Světci. V listopadu roku 1996 si je koupil pan Dittrich pro své dvě vnučky do Kostomlat pod Milešovkou. Moje panička Alena Dittrichová jezdila Dianu a její sestra Šárka Dittrichová jezdila Vaška. Diana i Vašek vozili asi 3 roky i jiné děti z vesnice. Později se koně přestali půjčovat z důvodu, že byli zkaženy nezkušenými lidmy atp.
Já mám spoustu sourozenců : Dan, Dana, Blek, Wendy, Dahoman, Blesk - tito jsou starší. Pak jsem se narodila já a po mně byli tito hříbata :
Kessy, Charlie a Benjamin.
Dan - toho neznala ani moje panička. Prý si zlomil vaz.
Dana - tato kobylka se narodila, když začala Alča jezdit na Dianě ve Světci. V roce zemřela na horách.
Blek - Suprové hříbě. Prodán jedný Kr**ě ze Štrbic. Ta ho zničila a zkaženého jej prodala do Habrovic. Nyní je neznámo kde.
Wendy - Tato kobylka byla moc temperamentní. Krátce po prodeji panu Suchému byla vyfocena v novinách na titulní stránce s p. Suchým a Václavem Klausem.
Dahoman - mocinky hodný a drobný hřebeček. Prodán do Velkého Března u Ústí nad Labem
Blesk - Ten byl u nás asi do 1 roku a kousek. Nepatřil mezi hodná hříbata. Prodán na farmu do Žežic u Ústí nad Labem, kde se má pravděpodobně víc než výborně.
Kessy -
supr kobylka. Prodána pokud se nemýlím někam k Děčínu. Charlie - pěknej hajzlik - kouse, skáče na záda, nevychovanej a na jeho věk nik neumí. je to kůň Šárky. Benjamin - neznám. U nás se už nenarodila. Je to kobylka s klučičím jménem. Hrůza. Diana a Vašek byli cca před rokem prodáni do Truzenic, kde se narodila aj kobylka Benjamin.

Tak toto jsem já

31. ledna 2006 v 20:22 | Alča - majitelka |  Džína
ZDE MI JSOU 3 MĚSÍCE
ZDE MI JSOU 3 ROKY A 7 MĚSÍCŮ
A ZDE MI JSOU 3 ROKY A 9 MĚSÍCŮ